Організаційні питання

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • Автор
    Записи
  • #2295
    IrinaVasilchenko
    Учасник

    Доброї ночі! Тест пройшла, сертифікат завантажила. Вперше в моєму досвіді після проходження онлайн курсу отримала такий цікавий сертифікат, в якому навіть не зазначене прізвище та ім’я. Як же можна довести те, що це саме я пройшла навчання, а не хтось інший??? Звертаюсь до організаторів: візьміть, будь ласка, до уваги даний факт і внесіть зміни.
    З повагою, Ірина Васильченко.

    • Відповідь змінена 3 years тому користувачем IrinaVasilchenko.
    • Відповідь змінена 3 years тому користувачем IrinaVasilchenko.
    #2300
    IrinaVasilchenko
    Учасник

    Вибачаюсь. Помилка була моя. Все виправила. Сертифікат на своє ім’я отримала. Дякую.

    #2323
    Iryna Burenko
    Учасник

    Сертифікат генерується без імені і прізвища, як діяти?

    #2338
    Sazonova
    Учасник

    Як можна отримати сертифікат повторно з печаткою?

    #2357
    admin
    Хранитель

    Напишіть phcapital@phcapital.org, на якому етапі виникає проблема і яка саме (можливо, треба буде фото екрану)

    #2360
    admin
    Хранитель

    Шановні слухачі! Прошу з конкретними технічними запитаннями звертатися на електронні пошти benukoleg@gmail.com та phcapital@phcapital.org.
    1) Якщо на сертифікаті не з’явилося Ваше ім’я, то Ви його не вказали під час реєстрації. Це зовсім не є проблемою. Напишіть нам, і ми допишемо, або Ви це можете зробити самостійно, звернувшись до ІНСТРУКЦІЇ ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ НА КУРС (лише кроки 10-12).
    2) З сьогоднішнього дня на сертифікаті додалися печатка та кількість годин (деяким слухачам важлива ця інформація). Знову проходити курс та тест не потрібно. Оновлений сертифікат можете скачати в своєму обліковому записі (де Ви вказували своє ім’я) або знову-таки можете звернутися на зазначені електронні адреси.

    #2756
    kononetst
    Учасник

    Доброго дня! ЩЕ одне величезне прохання, чи не можна добавити на сертифікат ще й дату – березень 2020 рік ?????? Щиро Вам вдячні!!!!

    #2758
    kononetst
    Учасник

    Вибачаюсь – березень 2021 рік!!!!

    #2844
    admin
    Хранитель

    Добрий день! На сертифікаті має відображатися дата завершення курсу. Якщо немає, то напишіть, будь ласка, на електронну пошту benukoleg@gmail.com із зазначенням Вашого логіну та електронної адреси, за якою зареєстровані на курс. Вишлемо оновлений сертифікат.

    #3019
    Muslovska
    Учасник

    пройшла тест – а не можу скачати сертифікат? як його отримати?

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .